Lek. stom. Michał Witecki


Lek. dent. Michał Witecki

Lek. dent. Michał Witecki jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu  Medycznego, gdzie brał czynny udział w zajęciach Koła Naukowego w Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej. Następnie miał możliwość współpracy z Centrum Leczenia Obrażeń Szpitala Klinicznego Dzieciątka Jezus w Warszawie, gdzie pracował jako lekarz dentysta stażysta. Uczestniczy w licznych kongresach i konferencjach, co pozwala mu na poszerzanie kompetencji i zdobywanie nowych umiejętności. Interesuje się przede wszystkim stomatologią estetyczną, protetyką i chirurgią stomatologiczną. Przez pacjentów ceniony za rzetelność w zakresie wykonywanych świadczeń i przyjazne usposobienie.

Całościowe, skomplikowane plany leczeń i najnowocześniejsza cyfrowa protetyka to dla niego najbardziej pożądane wyzwanie i największa satysfakcja z dawania Pacjentom ich wyczekiwanego, pięknego i zdrowego uśmiechu.
Leczenie planuje w oparciu o wykorzystanie technik cyfrowego projektowania uśmiechu Digital Smile Design - DSD. Wykorzystuje skaner wewnątrzustny dzięki czemu unika pobierania wycisków i oferuje najwyższej jakości leczenie.
U doktora Michała Witeckiego możesz przymierzyć swój nowy uśmiech jak sukienkę czy garnitur.
Zapraszamy na konsultację, na której zostanie dokładnie omówiony Państwa problem i zaproponowane odpowiednie leczenie.

stomatolog dziecięcy Grójec
dentysta Grójec
implanty Grójec
implantolog Grójec
stomatolog dziecięcy Grójec
dobry stomatolog Grójec
Akademia Dentystów Grójec
stomatolog Grójec
dentysta Grójec
implanty Grójec
implantolog Grójec
stomatolog dziecięcy Grójec