Lekarz dentysta Adam Jakimiak

 

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Uczestnik licznych konferencji z zakresu chirurgii stomatologicznej i implantologii. Po zakończeniu studiów rozpoczął studia doktoranckie oraz pracę w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus przy ul. Lindleya w klinice Chirurgii Stomatologicznej.

Autor i opiekun wielu prac naukowych i publikacji dotyczących atraumatycznych ekstrakcji zębów, usuwania zębów mądrości, przeszczepów tkanek, zastosowania materiałów kościozastępczych i kościotwórczych z wykorzystaniem komórek macierzystych oraz implantologii. Laureat licznych nagród i wyróżnień na krajowych i międzynarodowych konferencjach i kongresach stomatologicznych. Dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami jako wykładowca Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz opiekun Studenckiego Koła Naukowego, z zakresu Chirurgii Stomatologicznej.

Kontynuuje rodzinną tradycję stomatologiczną jako doskonały specjalista w swojej dziedzinie. Przez pacjentów ceniony za staranne i sprawne usuwanie zębów mądrości oraz szybkość przeprowadzanych zabiegów.