Lekarz dentysta Natalia Rogulska

 

Lekarz dentysta Natalia Rogulska ukończyła studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Już w czasie studiów angażowała się w prace naukowe w studenckim kole naukowym Stomatologii Zintegrowanej. Dwukrotna laureatka konkursu ,,Mój przypadek kliniczny".

Odbyła staże w renomowanych warszawskich klinikach. Obecnie asystent w Zakładzie Stomatologii Zintegrowanej Uniwersyteckiego Centrum Stomatologii w Warszawie, gdzie planuje dalszy rozwój naukowy. Dziedziną stomatologii w której szczególnie się rozwija jest stomatologia zachowawcza. Bierze udział w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu stomatologii zintegrowanej.

W leczeniu kluczowe dla niej jest holistyczne spojrzenie na pacjenta. Wszystkie zabiegi wykonuje z wielkim zaangażowaniem i dbałością o szczegóły, z użyciem lup stomatologicznych. Stale podnosi swoje kwalifikacje, aby leczyć pacjentów na najwyższym poziomie. Autorka kilku publikacji z dziedziny stomatologii zintegrowanej. Prywatnie jest miłośniczką narciarstwa i fanką Formuły 1.