Lekarz Dentysta Nicola Marzec

 

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku lekarsko-dentystycznym.

Zajmuje się stomatologią zachowawczą i serdecznie zaprasza zarówno dorosłych, jak i najmłodszych pacjentów do skorzystania z jej profesjonalnych usług.
Doktor Marzec zdaje sobie sprawę z różnorodnych potrzeb i oczekiwań pacjentów, dlatego kładzie bardzo duży nacisk na indywidualne podejście do każdego, dbając o jego komfort i przekazanie niezbędnej wiedzy dotyczącej  leczenia. Stara się edukować swoich pacjentów również w zakresie profilaktyki próchnicy oraz innych chorób jamy ustnej zapewniając im solidną podstawę do długotrwałego utrzymania zdrowego uśmiechu.

Jednym z obszarów jej zainteresowań jest stomatologia dziecięca, bo wie jak ważne jest budowanie pozytywnych doświadczeń stomatologicznych od najmłodszych lat. Doskonale rozumie specyfikę leczenia dzieci, a jej podejście sprawia, że wizyta w gabinecie staje się przyjemnością.

Istotny jest dla niej nieustanny rozwój, który obecnie zdobywa w ramach specjalizacji z ortodoncji w Instytucie Stomatologii Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.